Krypto Gold Hakkında En Çok Sorulan Sorular ve Bilinmesi Gerekenler


CRYPTOGOLD MADENCİLİK NEDİR?

CryptoGold Madencilik, karmaşık donanım ve yazılımlarla uğraşmak zorunda kalmadan madencilik donanımı hisselerine sahip olmanı sağlar. Biz, madencilik çiftlikleri ile bağlantılı madencilik uzmanlarından oluşan bir ekibiz. En temel ön koşul kârlılıktır; çünkü madencilik ancak kârlıysa anlamlıdır. Bu nedenle, büyük madencilik çiftliklerinin gücünden faydalanırız.


HANGİ PARA BİRİMİNDE MADENCİLİK YAPABİLİRİM?

Şu anda BTC, ZCASH, DASH, LTC ve ETH madencilik sunuyoruz. Her para inanılmaz bir bakış açısı vardır ve temelde her bir evrim.


NASIL YENİ KULLANICI OLARAK KAYIT OLABİLİRİM?

Eğer bir “sponsor” biliyor musunuz, kayıt olabilir. Bir sponsor bizimle bir üyesi olan bir kişidir.
Eğer bir sponsor gerekiyorsa, iletişim formu aracılığıyla bize ulaşın. Biz sizin için doğru sponsoru bulmak.


MADENCİLİK NASIL ÇALIŞIR?

Çok kolay ve hızlı! Ödeme sonra, hesabınız etkin olacaktır. Bu noktada bakıldığında, madencilik sektöründe başlar.
Sipariş verirken, onlar BTC ZCASH, ETH LTC veya “DASH” tercih edin.


NE ZAMAN MADENCİLİK YAPABİLİRİM?

Madencilik başlangıç ödeme makbuzu bağlıdır ve otomatik. Işlem bize, süreç ve kişisel Madencilik başlar ile geldi sonra başlar.
Payeer ile ödeme ve bloke By madencilik izi 24 saat sonra en geç başlar ve daha sonra paket de satın alma Raporu / Satın Alma Raporu görülebilir.
Eğer örneğin “klasik bir şekilde” ödeme, Eğer paket satın alabilir ve madencilik ardından hemen nakit hesabına satın aldıktan sonra başlar böylece Kredi kartı, bizimle ödeme sonra, nakit hesabı dolmasını sağlar.


HANGİ ÖDEME SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR?

Şu ödeme seçeneklerini kabul etmekteyiz:

  • Payeer
  • Kredi kartı (Visa / Mastercard)
  • Havale
  • Bitcoin

Not: Hizmet sağlayıcısına bağlı olarak ek ücretler söz konusu olabilir. Bu ödemeler CryptoGold’a yapılmaz, hizmet sağlayıcısının faturalanmış masraflarıdır. Kendi çıkarın için ilgili bilgileri dikkate alman gerekir.


BİR CÜZDAN ADRESİ NEREDEN ALABİLİRSİNİZ?

Eğer yatırım yaptığı her bir para birimine (Para) için, bir kendi Cüzdan (dijital cüzdan) gerekir. Sayısız sağlayıcıları vardır.
Öğrenin zaman sponsoru veya internet üzerinden, favorisierst hangi sağlayıcınız.

Bağlantı ipucu: https://www.btc-echo.de/bitcoin-online-wallet-erstellen/


“CÜZDAN” ADRESİ BELİRTME

Cüzdan adresleri çok hassas verilerdir ve yanlış transfer kötüye yol açabilir.
Bu nedenle, Cüzdan adreslerinin kayıt sorumluluğu yalnızca size aittir. Biz kişisel Cüzdan kayıt kendilerini adresleri yapabilirsiniz profilinde cryptocurrency başına düzenlenebilir alanları yatırdınız.

(Ayrıca emin olun o NA artık kısa sürede Cüzdan basamaklı dizisi girerken ileri bekleyen varsayılan.)


KURULUM ÜCRETİ NELERİ KAPSAR?

79$ tutarındaki kurulum ücreti tek seferliktir ve müşteri hesabının kurulumu, bakımıve kontrolüyle ilgili tüm masrafları kapsar.

Kurulum ücretine şunlar dâhildir:

  • Müşteri hesabının kurulması ve etkinleştirilmesi
  • Müşteriyle görüşülerek bilgilerin kontrol edilmesi ve tamamlanması
  • Siparişin gerçekleşmesi
  • Komisyonların işlenmesi ve hesaplanması
  • Ödemenin sağlanması(cüzdan ve komisyonlar)
  • Yeniden satın almaların sağlanması

SPONSOR DEĞİŞTİRİLEBİLİR Mİ?

Sponsorlar çok önemli bir işleve sahiptir. Bunlar, kendi ekiplerinin irtibat kişileri ve ekip üyelerinin sorularının muhataplarıdır. Sponsorlar ekiplerini kendi sorumluluklarında kurarlar ve böylece herkesin katılabilmesi için ön koşullar belirlerler.

Sistem tarafında bir sponsor değişikliği mümkün değildir.


NASIL ÖDEME ALABİLİRİM?

Geçerli bir “Cüzdan Adresi” zorunludur. Ödemeler “Cüzdan” maliyetleri ve daha fazlası bakcoffice mevcuttur.

Sen deyimi işlemek için bir kod gerekir. Anahtar operasyonla şifrelerinizi alabilir ve panelden bu kod ile ödeme talep edebilirsiniz.


NE KADAR MADENCİLİK SONUÇLARI AKTARILACAKTIR?

Web sitemizde bulunan bilgilerin% 100 Madencilik sonuçlarıdır. Bunların Ömür madencilik geri up to 50% akmasına neden olur.

Tüm paketler 5.000 $ paketleri hariç, orantılı kademeli ödenir. Onlar Üstte% 3 bonus alacak. Tek $ 5,000 paketi hareket, klasik olmalıdır. Mezhepler ve çeşitli para eklenmesi muaftır.


ÖMÜR BOYU MADENCİLİK NE ANLAMA GELİR?

Sözleşme kârlı olduğu (ödemeler işletim masraflarını karşıladığı) sürece madenciliğin etkindir ve günlük ödemelerin garanti altına alınmıştır. Teorik olarak, bu bir ömür boyu (”Lifetime”) sürebilmekle birlikte pratikte zorluk seviyesine, dijital para biriminin piyasa fiyatına ve sürekli masraflara bağlıdır. Yukarıda bahsedilen değişkenlerin değişmesi (kötüleşmesi) nedeniyle pratikte kârlı olmama durumu söz konusu olursa madencilik durdurulur.

Ama biz her zaman piyasa duruma tepki böylece madencilik her zaman değiştirme yeteneği var. Bireysel paralar kârsız ise, yani Kripto Altın başka madalyonun geçebilirsiniz ve böylece verimsizliği karşı çıkıyorlar.

Her durumda, donanım teslimi için hiçbir hak yoktur!


SORULARIM OLMASI HALİNDE KİMİNLE İRTİBATA GEÇERİM?

Müşteri Hizmetleri ilk önceliğimizdir! Sorularına yanıt bulmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, lütfen aşağıdaki seçenekleri kullan: Mevcut müşteriler için hazırlanan özel panelden (MLM back ofisinden) – Destek Sistemi bölümünden yardım alabilirsiniz.